Na dworze zrobiło się właśnie biało, a temperatura spadła mocno poniżej zera. Oto nasza lista rzeczy, dzięki którym łagodnie i przyjemnie spędzicie zimowe wieczory. Startujemy:

  1. Listę otwiera oczywiście najświeższy numer Elle Decoration z Palazzo Fendi na okładce. W środku znajdziecie między innymi piękne wnętrza z Polski i ze świata, wyjątkowy przewodnik po Rzymie i sporo stron poświęconych urządzaniu łazienki. W bonusie podsumowanie Łodzkiego Festiwalu Designu. Świetna lektura na długie, zimowe wieczory dla wszystkich fanów dobrego wzornictwa. No 1/2017, cena 13,99 zł.
  2. Lniana powłoczka na poduszkę z H&M Home z miejsca podgrzewa atmosferę swoją miodową barwą. Miło będzie mieć ją pod głową. Cena: 59,90 zł.
  3. W kamionkowym kubku ciepłe kakao z piankami smakuje jeszcze lepiej. Ten niebieski pochodzi z linii Sandrine marki Bloomingville. Jest duży i pękaty, kosztuje około 79 zł. 
  4. Miseczka jest tej samej marki co kubek i doskonale pomieści zimowe przekąski: suszone morele i żurawinę oraz orzechy. Cena około 100 zł.
  5. Nie ma to jak zakopać się pod ciepłym kocem w mroźny, zimowy wieczór, gdy śnieżyca za oknem. Ten kocyk ze zdjęcia ma ciekawy, ryżowy splot i długie frędzle wiązane na supełki. Znajdziecie go w H&M Home. Cena: 199 zł.
  6. Na miejscu szóstym świeca zapachowa WoodWick Trilogy o zapachu ciast: kawowego, pomarańczowego i mufinów. Jej atutem jest drewniany knot, który po zapaleniu wydaje z siebie przyjemny dźwięk drewna płonącego w kominku. Cena za wersję średnią około 95 zł.
  7. Ciepłe skarpety ogrzeją stopy w największe mrozy, Oysho, 15,90 zł. 
  8. Na koniec jeszcze coś do poczytania. Oto książka o pięknych przedmiotach i pasji kolekcjonowania. Przed Wami Zacznij kochać dizajn Beaty Bochińskiej. Must have dla fanów klimatu vintage. Cena 43,90 zł.

Zimowe must have, fot. mat. prasowe