Już na początku listopada w sklepach IKEA w całej Polsce pojawi się zimowa, świąteczna kolekcja zainspirowana surowym pięknem Islandii.

Produkty wykonane z naturalnych materiałów, w ciepłych barwach, wprowadzą do domu powiew natury. Wszystkie je wyróżnia prostota i ponadczasowe piękno. Seria obejmuje szeroki asortyment – od ozdób po oświetlenie, tekstylia, zastawę stołową, meble i produkty do gotowania oraz jedzenia. Znajdą się w niej oczywiście Wasze ulubione lampy - papierowe gwiazdy, ciepłe bambosze i ozdobne skrzaty - Mikołaje. Będzie też wyjątkowa kolekcja jasnej, kremowej ceramiki z wzorem niczym ze swetra dzierganego na drutach. W skład zimowej kolekcji IKEA wchodzi również seria VÄSSAD. Wyróżnia się surowym, prawdziwie industrialnym stylem. Nam najbardziej podoba się z niej składane krzesło i metalowy kosz na różności.

Nic tak nie kojarzy się ze świętami Bożego Narodzenia, jak zapach świeżo upieczonego piernika. W kolekcji IKEA będą więc blachy do pieczenia, foremki do wykrawania świątecznych kształtów, grzany, korzenny napój owocowy, papierowe pudełka do pakowania wypieków, gotowe ciasteczka, w tym kultowa już chatka z piernika do samodzielnego złożenia i ozdobienia. Zobaczcie zdjęcia w naszej galerii by dowiedzieć się, na co polować już od listopada.