Nikt chyba nie czeka tak bardzo na wiosnę i lato jak dzieci. Wiadomo - dłuższe i cieplejsze dni, więcej zabawy na świeżym powietrzu no i wreszcie upragnione wakacje. To także dobry czas na małą metamorfozę dziecięcego pokoju, a taką najłatwiej przeprowadzić z pomocą nowych dodatków. Dziś sprawdzamy te od ZARA HOME Kids.

Nowy sezon jak zwykle przyniósł tam świeże akcesoria, meble i tekstylia. I tak mamy tu kolekcję klasyczną, z tradycyjnym podziałem kolorystycznym na niebieski i róż oraz mniej oczywiste kolekcje: Liberty (z tkaninami w charakterystyczne dla tej marki printy), On the Road i Little Star. Co w nich znajdziemy? jak zwykle piękną pościel i narzuty na dziecięce łóżeczka. Jest w czym wybierać. W sezonie wiosna-lato będą to paseczki, kwiaty, serca, samochody, wesołe cyferki, słoniki, gruszki, gwiazdki i groszki. Pojawi się także supermodny ostatnio len w naturalnym wydaniu. Do tego dywaniki i ręczniki z mięsistej bawełny. Ponadto zastawa stołowa przystosowana do małych rączek: talerzyki, kubki, miseczki, podkładki pod talerze i sztućce. Nie zabraknie oczywiście tego, co dzieci kochają najbardziej - zabawek. I tak w kolekcji znajdziemy szmaciane lalki, płócienne myszki, całą masę pluszowych maskotek, samochody, czy pięknego słonika na biegunach z drewna.

Jeśli chodzi o meble nam najbardziej wpadł w oko biały komplet do nauki w starym stylu składający się z pulpitu i ławki. Warty uwagi jest także szkielet domku, który z pomocą koca i narzuty łatwo może stać się centrum dziecięcego dowodzenia wszechświatem.

Na koniec przypominamy tylko, że marka ZARA HOME Kids oferuje także dość spory wybór odzieży dla dzieci - głównie piżamek i wygodnych, domowych dresów.