Zając wielu z nas kojarzy się z Wielkanocą, ale wzornictwo od lat dostarcza nam dowodów na to, że zajączki (króliki również) mogą być wspaniałą ozdobą domu. W naszej galerii znajdziecie mnóstwo pomysłów i dekoracji z zającem (a czasem królikiem) w roli głównej.

Jest królik  magnetyczny - naszkicowany subtelną, miękką kreską wzór na lubianych (nie tylko przez dzieci) tapetach magnetycznych marki Groovy Magnets. 

Są zające świecące jasnym lub delikatnym światłem: słynny już czarny królik  w abażurze niby czapie marki Moooi. Królik wyskakujący z kapelusza  to kolejna lampa z królikiem w roli głownej (prod. Karman Italia). Królik "ociosany" geometrycznie także jest lampką z porcelany - produkuje go Pols Potten. Potulnego w wyrazie, nieco bajkowego w formie i świecącego jasnym blaskiem proponuje marka Bambizi.

Są zające z porcelany ( Rosenthal, Fürstenberg, MOOOI), ceramiczne figurki (DUKA, KSL Living).

Jest i portert przodka - arystokraty w dostojnych szatach z głową królika   - czyli taca od marki Ibride, której projektanci  potrafią w żartobliwy sposób rozprawić się z wszechobecnym zadęciem.

Są siedziska dla małych i dużych w ślicznych i apetycznych kolorach od włoskiej - wprawdzie - młodej marki Qeeboo, dla której jednakże projektują tylko doświadczeni i doceniani projektanci.

Jest i zajączek pomocnik - stoper do drzwi w zauważalnym żółtym kolorze.

Zapraszamy do naszej galerii oraz na strony naszego magazynu, gdzie mamy dla Was wizualną ucztę pełną znakomitch uszatych projektów - w roli głównej króliki i zające stworzone po to, by cieszyć nasze oczy nie tylko w czasie Wielkanocy!

ZAJĄCE I KRÓLIKI nie tylko na Wielkanoc! GALERIA >>>>>

Tekst:  Ksenia Kaniewska, Ela Stasiak