"Dom jest ukryty w lasach Pomorza Zachodniego, gdzieś między Koszalinem a Bobolicami, między morzem a krainą setek jezior i lasów. Nikt się go tu nie spodziewa, oczekując leśnej chaty albo zaniedbanego dworku." - brzmi opis na jednej ze stron, które opisują dom. Rzeczywiście; jasny, przestronny i świetnie urządzony dom z ogrodem znajduje się we wsi Chociwle w województwie zachodniopomorskim; w malowniczym miejscu na skraju lasu pośród stawów, niedaleko jeziora, Pięknie położoną posiadłość z dużą działką można wynająć na krótszy lub dłuższy pobyt. Bez trudu można tu się wyciszyć i zrelaksować; nie tylko okolica jest piękna, ale i wnętrza sprzyjają odpoczynkowi. Są jednocześnie przytulne i minimalistyczne; komfortowe i odrobinę artystyczne.  

Za ich projektem stoi dobrze znane naszym czytelnikom studio Loft Kolasiński. Oprócz projektu pokoi gościnnych, łazienek oraz części wspólnych, na potrzeby pensjonatu, pracownia stworzyła także kolekcję mebli hotelowych: łóżko, stolik nocny, ławka, mobilna garderoba z lustrem, stół pod umywalkę, lustra do łazienek oraz drobne ( i nie tylko) meble do części wspólnych takie jak: stolik kawowy, stół, regał, toaletka, ławka. Wszystkie te meble autorstwa studia  Loft Kolasiński wykonane zostały z drewna dębowego, olejowanego.
W wystroju wnętrz pensjonatu  wzrok przykuwają pięknie odnowione meble, dywany i lampy vintage z lat 30, 50, 60, 70. Te starannie wyszukane  rzeczy pochodzą z Włoch, Francji, Holandii, Czechosłowacji i Polski (Loft Kolasiński oprócz projektów wnętrz i mebli, wyszukuje takie perełki i zajmuje się ich renowacją).Wyjątkową atrakcją dla koneserów analogowego odtwarzania muzyki będą na pewno znajdujące się w salonie polskie sprzęty HI-FI z lat 80-tych.