W tym domu pod Mińskiem na Białorusi mieszka para emerytów. Właścicielom marzyło się nowoczesne wnętrze, w którym znajdzie się także miejsce dla odwiedzających: przyjaciół i dorosłych już dzieci. Realizacją marzeń i projektowania wnętrza zajęła się Christina Varkina.

Bazą dla całego domu (104 metry kwadratowe powierzchni) są biel i szarość oraz drewniane panele ścienne. Jednak każde pomieszczenia zyskało trochę inny, mocniejszy akcent kolorystyczny z palety kolorów charakterystycznych dla twórczości Pieta Mondriana, a więc czerwień, niebieski i żółty. Sercem domu jest salon połączony z jadalnią i kuchnią. W części wypoczynkowej mamy kolorowy dywan (Driade), słynny Pig Table - stolik świnkę od Mooi, sofę i pomarańczowy fotel (Theca). W części kuchennej króluje zabudowa w kolorze pomidorowej czerwieni i dopasowana  do niej tapicerka na krzesłach przy stole. 

W holu mamy za to żółte kafle, podłogę z kamienia i specjalną ławeczkę tuż przy lustrze. Sypialnia gospodarzy tonie za to w błękitach. Tu uwagę zwracają lampy o charakterystycznych kształtach i retro zasłony. Hitem jest łazienka z geometrycznymi płytkami, czerwoną fugą i retro lastryko na podłodze. Dla gości projektantka przygotowała pokój z antresolą. Znajdziemy w nim pasiasty dywan (Mooi Carpets), zabudowę zrobioną na wymiar i kącik do pracy.