Sprawdzamy gdzie i kiedy możecie liczyć na zniżki w sklepach z rzeczami do domu.

H&M HOME

Wyprzedaż już wystartowała. Sporo artykułów kupicie nawet o 50% taniej. Obniżki obowiązują zarówno stacjonarnie jak i online. Kupując w sieci z kuponami z aplikacji H&M możecie liczyć na dodatkowy rabat. Co warto kupić? Przede wszystkim świece w świetnych cenach (13,90 zł  za słoiczek), poszewki w świąteczne motywy za 14,90 zł. Dużą przeceną objęto także koce i pledy - jak znalazł do zimowego wnętrza. 

Home&You

Tutaj  w obniżonych cenach (nawet do 50%) kupicie ozdoby i dekoracje na święta. Jeśli potrzebujecie więc bożonarodzeniowych gadżetów albo prezentów zakupy w Home&You z pewnością będą udane. Widzieliśmy fajne słoje na ciasteczka z motywem Mikołaja i pierniczków, świąteczne wieńce i kubki w dobrej cenie.

à Tab

Ceny akcesoriów i ozdób świątecznych spadły tu właśnie o 20%. Na większe obniżki asortymentu możecie liczyć po świętach. 

English Home

Kto lubi domowy i przytulny styl angielski i shabby chic niech pędzi do English Home. Obniżki wystartowały już w sklepach stacjonarnych i online. Rabaty sięgają nawet 70%!

DUKA

W ofercie DUKI trwa własnie wyprzedaż na artykuły ze świątecznym motywem i wszelakie ozdoby na Boże Narodzenie. Można zaoszczędzić do 50%. Stacjonarnie można zatem za niewielką sumę wyposażyć się w piękne rzeczy na święta. Polecamy akcesoria do pieczenia ciast i ciasteczek, puszki na pierniki, świece w kształcie choinek i piękną porcelanę w złote gwiazdki.

ZARA HOME

W ZARA HOME wyprzedaż tradycyjnie startuje tuż po Świętach Bożego Narodzenia. Także 27 grudnia możecie śmiało ruszać na okazyjne zakupy do ich sklepów. Obniżki będą także w sklepie internetowym. Jak zwykle wyprzedaż będzie kilkustopniowa, na największe rabaty będzie można liczyć w drugiej połowie stycznia.

 

Ten materiał będziemy dla Was aktualizować. Damy Wam znać, gdy do wyprzedaży dołączą kolejne sklepy i marki. Udanych łowów na zakupach!