Nowy butik The Odder Side we Wrocławiu

Markę The Odder Side uwielbiamy za bufiaste rękawy koszul, odkryte plecy (słynne "V") i piękne wełniane swetry. Wnętrza butików także robią wrażenie. Niedawno Justyna Przygońska i Brygida Handzelewicz- Wacławek, założycielki marki, zdecydowały się na zmianę lokalizacji, a co za tym idzie także wystroju wrocławskiego sklepu marki. Nowa lokalizacja przy pełnym zieleni Placu Kościuszki, w sąsiedztwie słynnego domu handlowego Renoma, to największy (aż 160m2) pod względem powierzchni butik The Odder Side.

- Jesteśmy bardzo dumne z naszego nowego wrocławskiego butiku. Urzekł nas układ pomieszczeń, przestrzeń i dużo naturalnego światła, które zagląda do lokalu dzięki dużym witrynom – podkreślają Justyna i Brygida.  Za sam projekt butikowych wnętrz odpowiada tu lokalna pracownia architektury wnętrz CUDO STUDIO, która od wielu lat realizuje projekty wnętrz o różnej skali i charakterystyce. 

Aranżacja wnętrza

Jak jest w środku? Miks stylu vintage i minimalizmu. Uwagę od razu przyciąga ułożony we francuską jodełkę parkiet połączony z surową, "betonową" posadzką. Naturalny kolor tynku ma też obła w formie lada, pełniąca funkcję stoiska kasowego. Na duńskiej, drewnianej komodzie wyeksponowano dodatki w rodzaju pasków, kosmetyków i albumów. W oko wpada też pomarańczowa sofa GS-195 projektu Gianniego Songii. Nad kanapą zawisł wzorzysty, kolorowy kilim. Przywędrował tu ze starej lokalizacji. Pracownia CUDO STUDIO zaproponowała powieszenie dywanu na ścianie wejściowej, jako swoistą kontynuację przygody marki już pod nowym adresem. Ponadto projektantki z CUDO zadbały o konsekwencję w stylistyce - w całym lokalu widoczne są zaokrąglone formy - czy to w drzwiach czy w railach
z wieszakami.