Kiedyś baterie kuchenne występowały w srebrnym kolorze i pełniły tylko jedną funkcję. Dzisiaj dopasowują się do Waszego stylu życia, potrzeb i preferencji. Także tych smakowych! Marka GROHE przygotowała kolekcję kranów, które sprostają gustom wszystkich domowników, niezależnie czy lubią napoje zimne, gorące lub z bąbelkami!

W ofercie marki znajdziemy różnorodne rozwiązania. Każde z nich jest równie ekologiczne i przyjazne dla użytkownika. Blue Pure, podstawowa wersja systemu, dokładnie oczyszcza wodę i wyraźnie poprawia jej smak. Bateria wyposażona jest w dwa kanały wodne zapobiegające mieszaniu się wody filtrowanej i niefiltrowanej, dzięki czemu żywotność filtra nie będzie skracana podczas mycia naczyń lub warzyw.

Najbardziej wymagające podniebienia zadowoli bateria GROHE Blue Home, oferująca wodę filtrowaną, niegazowaną oraz lekko i mocno gazowaną! System chłodzenia pozwala ustawić jej temperaturę na 5° do 10°C, co doskonale sprawdzi się po domowym treningu. Z kolei model GROHE RED to najszybszy sposób na kubek gorącej herbaty w jesienny wieczór. Dodatkowo możliwa jest instalacja filtra Magnez+Cynk, który zadba o Twoje zdrowie i odpowiedni poziom cennych pierwiastków.

System GROHE składa się z baterii w różnym wzornictwie do wyboru. 

Z łatwością dobierzecie kształt i kolor do swojego wnętrza, które zamieni się w ulubione miejsce spotkań z przyjaciółmi i rodziną. Funkcjonalne baterie uwolnią Wasze blaty od czajników elektrycznych, saturatorów i dzbanków do filtrowania wody, a także plastikowych butelek. Wy zyskacie dodatkową przestrzeń roboczą do kulinarnych eksperymentów, nieocenioną szczególnie w małych pomieszczeniach, a planeta odpocznie od plastiku. Jesteście gotowe na rewolucję w codziennych nawykach? My jak najbardziej!