Lubimy stare domy, nowoczesne apartamenty i kamienice. Z chęcią zaglądamy też do wnętrz komercyjnych: sklepów, barów i kwiaciarni. Dzisiaj wpadamy na ulicę Oleandrów, schowaną między Marszałkowska i Polną, do nowo otwartego butiku  projektantek KAS KRYST i MOMU.

Obie marki mają w swoim asortymencie wygodne ubrania do chodzenia na co dzień uzupełnione różnego rodzaju akcesoriami – torby, plecaki, nerki, portfele i czapki. Oprócz ubrań, w sklepie znajdziemy albumy o sztuce, designie czy modzie oraz ceramikę vintage. W najbliższym czasie w sklepie dostępne będą także jesienne płaszcze i swetry. Nas jak zwykle najbardziej zaciekawiło wnętrze. 

Co mamy w środku? Czarne ściany i czarne zasłony, czarne, stalowe wieszaki, do tego szare lastryko na podłodze. Na tym tle wyraźnie odcinają się meble vintage - drewniane biblioteczka i stolik rtv, klubowy fotel w kremowym obiciu i perski dywan. Klienci mogą przeglądać się tu w dużym lustrze w złotych ramach. Uzupełnieniem całości są nasze ulubione roślinki w terakotowych donicach: fikus lirolistny, fikus sprężysty i paprotka. Polecamy uwadze.