Opadające z drzew liście i krótsze dni przypominają nam, że oto nadchodzi jesień. To wyjątkowy czas, także dla naszych domów. Zaczynamy znowu spędzać w nich więcej czasu, uciekając przed dokuczającym chłodem i mrokiem. Dobrze, jeśli nasza przestrzeń daje nam wytchnienie, relaksuje, rozpieszcza, a do tego jest w naszym stylu. Jesienią często sięgamy więc po dodatkowe akcesoria: koce, aromatyczne świece, miękkie poduszki, szukamy wygodnych foteli, wazonów na ogrodowe astry, mis na owoce, albo kubków do ulubionej herbaty. 

Uwielbiamy robić zakupy "dla domu", a jeszcze bardziej cieszymy się, gdy uda się nam złowić coś w okazyjnej cenie. Dlatego tak bardzo lubimy TK Maxx z cenami do 60% niższymi od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. To właśnie tu często zaglądamy w poszukiwaniu stylowych mebli i rozmaitych, designerskich dodatków wyselekcjonowanych przez najlepszych kupców. Niejeden raz udało nam się tu wyłowić prawdziwą perłę w świetnej cenie. Właśnie teraz, we wrześniu, do TK Maxx dotarła wyjątkowo duża dostawa produktów do domu. Wszystko w zgodzie z najgorętszymi trendami sezonu i oczywiście taniej.

Co znajdziecie w sklepach? Ocieplające wnętrze tkaniny, ręcznie wykonane dodatki, modny look boho (widzieliśmy ozdobne dywany w orientalne wzory), pachnące świece, ceramiczne formy w sam raz do pieczenia jesiennych ciast, czy też akcesoria w nasyconych, energetycznych barwach - fuksji, sycylijskiej cytryny i szmaragdowej zieleni. Warto pamiętać, że dostawy w TK Maxx uzupełniane są aż kilka razy w tygodniu, więc warto odwiedzać sklepy często, bo wybór na pewno będzie ogromny!