Miloo Home wraz z Paprockim i Brzozowskim razem zaaranżowali atelier projektantów, znajdujące się w Elektrowni Powiśle. Przy okazji tej współpracy powstała także limitowana linia tekstyliów i dekoracji sygnowana nazwiskami kreatorów mody. W jej oficjalnej premierze mieliśmy okazje uczestniczyć podczas niedawno zakończonych targów Warsaw Home.

„Dziś, gdy oglądamy urządzone już atelier, wiemy, że efekt wspólnych spotkań – połączenia znakomitej wizji Marcina Paprockiego i Mariusza Brzozowskiego oraz ogromnego wkładu wiedzy i doświadczenia Moniki Bielskiej, Product Development Director w Miloo Home – zachwyca. Ale w trakcie procesu projektowego musieliśmy wykazać się niemałą kreatywnością” – opowiada Witek Wysocki, dyrektor ds. sprzedaży i marketingu Miloo Home. W nowym atelier i butiku znajdziemy meble i doadatki z Miloo Home

Miloo Home by Paprocki & Brzozowski to kolekcja stworzona w ramach Amber Glamour. Składają się na nią przede wszystkim pledy, zasłony oraz poduszki wykonane ze szlachetnych, oryginalnie nadrukowanych tkanin. Znajdziemy tu także stylowe parawany, unikalne grafiki na szkle oraz świąteczne zestawy ozdób w wersji glamour.