Neil Patrick Harris, David Burtka i ich bliźniaki od 2013 roku mieszkali w kamienicy na nowojorskim Harlamie. To jedna z historycznych dzielnic Manhattanu znana ze świetnych klubów jazzowych, dziedzictwa kultury afroamerykańskiej i znakomitych restauracji. Pięciokondygnacyjny budynek przy 5th Avenue należący do gwiazdorskiej pary został niedawno wystawiony na sprzedaż. Jak donosi serwis TopTenRealEstateDeals - sprzedał się niemal od razu za cenę ponad 7 milionów dolarów. Dziś korzystamy z okazji i zaglądamy wnętrza kamienicy.

Wnętrza kamienicy Neila Patricka Harrisa

Za aranżację tej przestrzeni odpowiadają projektant Trace Lehnhoff i wielokrotnie nagradzany architekt Jeffery Povero. Oczywiście wszystko po konsultacjach z Harrisem i Burtką. W środku mamy pięć sypialni i sześć łazienek, salon z kominkiem, jadalnię, kino domowe i kuchnię z profesjonalnym sprzętem i oddzielną spiżarnią (David Burtka jest profesjonalnym kucharzem wyszkolonym w Le Cordon Bleu, uwielbia gotować). W domu jest także spora garderoba, pokój do pracy, piwniczka z winami, warsztat i siłownia. Wszystko to w eklektycznym stylu. Są wysokie sufity kasetonowe, nie brakuje antyków, ale także perełek designu i bardziej nowoczesnych mebli. 

Tarasy z widokiem na Manhattan

Na osobne słowa zasługują dwa tarasy. Szklane drzwi otwierają się na zewnętrzny taras z wbudowanym grillem i widokiem na Nowy Jork. Tu możliwe są kameralne spotkania przy smakołykach z rusztu. Większy taras dachowy, również z wbudowanym grillem, ma miejsce dla większej ilości gości pod drewnianą pergolą. Ozdobą tej strefy jest bar vintage pochodzący ze starego hotelu. Wzbogacono go o nową instalację wodno-kanalizacyjną i armaturę. To miejsce wielu spotkań towarzyskich.