Lubimy markę H&M Home za wyczucie najlepszych światowych trendów i przystępne ceny. Dlatego zawsze na początku każdego sezonu z uwagą śledzimy nowości pojawiające się w szwedzkiej sieciówce. W tym roku wiosenna kolekcja naprawdę nas oczarowała ( a ściślej rzecz biorąc jej cztery odsłony). Która bardziej? Zdania w redakcji są podzielone! Oceńcie sami, co bardziej do Was przemawia i dajcie nam koniecznie znać w komentarzach. 

Kolekcja kwiatowa H&M HOME wiosna 2019

Wiosna? Zieleń i kwiaty - wiadomo! Tym tropem poszli też projektanci z H&M Home. W kolekcji znajdziemy pościel, zastawę, narzuty we florystyczne motywy. Do tego świece, pudełka, pojemniczki, poszewki. Rzecz jasna nie mogło zabraknąć wazonów!

Kolekcja minimalistyczna H&M HOME wiosna 2019

Fani minimalizmu z pewnością znajdą tu coś dla siebie. Proste kształty i formy, oszczędność w kolorach - to zdecydowanie wyróżnia tę kolekcję dodatków, mebli i akcesoriów.

Kolekcja boho H&M HOME wiosna 2019

Kolekcja boho pełna jest naturalnych tkanin i surowców. Pozostaje jednocześnie bliska skandynawskiej prostocie. Tu podobają się nam najbardziej obrusy i pościel.

Kolekcja dla dzieci H&M HOME wiosna 2019

W tym sezonie wiosenną kolekcje dla dzieci w H&M Home zainspirowały zwierzęta sawanny. Lwy, żyrafy, hipopotamy oraz nosorożce znajdziecie na talerzach, kubeczkach, prześcieradłach, poduszkach i dywanikach. Nie zabraknie też pluszowych maskotek (w tym gigantycznej żyrafki!).