Tak, wiemy, że jest 5 stycznia i większość z Was jest jeszcze w świąteczno - zimowym nastroju. Co jednak poradzić, kiedy w H&M HOME zaczyna się właśnie wiosna? Zobaczcie co przygotowała na tę wyjątkowa porę roku skandynawska marka. 
Wiosenna kolekcja na pierwszy rzut oka wydaje się wesoła, świeża i lekka. Sporo w niej różu (jako fani millennial pink aż krzyknęliśmy z radości), naturalnego drewna (to też bardzo lubimy!) i beżu. Tradycyjnie nie brak także świeżej zieleni (tu w modnym ostatnio szałwiowym odcieniu), a i zwolennicy połączenia czerni z bielą mogą liczyć na małe co nieco. 

Co znajdziemy w pierwszych wiosennych propozycjach od H&M HOME? Osłonki na doniczki z terakoty, poduszki ze sztucznego futerka, pledy w delikatne wzory, mnóstwo ręczników frote. Są także wazony, trochę szkła, mnóstwo powłoczek na poduszki w wiosennej kolorystyce oraz drewniane ramki na zdjęcia. Pojawia się także egzotyczny motyw pasków zebry na poduszce, ozdobnym pudełku i tacy. Jeśli lubicie boho we wnętrzach, to sporo elementów kolekcji będzie pasować do tego stylu. Ceny? Już od około 20 złotych za powłoczkę. 

Koniecznie zobaczcie wiosenną kolekcję od H&M HOME na zdjęciach w naszej galerii. Mamy dla Was sporo inspirujących fotografii. Zapraszamy.