Coraz dłuższe dni, więcej światła, klucze wędrownych ptaków na niebie i zieleń nieśmiało pojawiająca się w dotychczas szarych ogródkach i parkach. Wszystko to przypomina, że oto znowu nadchodzi wiosna a wraz z nią nowa energia i chęć do zmian, także w naszych mieszkaniach i domach. Wiosną często porządkujemy przestrzeń wokół nas, spędzamy więcej czasu na balkonach i tarasach, stawiamy na nowe dodatki. Mamy kilka sprawdzonych adresów jeśli chodzi o zakupy "dla domu". Jednym z nich jest TK Maxx z cenami do 60% niższymi od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie. W sześciu działach (moda damska, moda męska, produkty dla dzieci, produkty dla domu, akcesoria i obuwie)  nietrudno o wyselekcjonowane przez najlepszych kupców perełki w okazyjnych cenach. Właśnie teraz, w marcu, do TK Maxx w całej Polsce trafią wyjątkowe produkty, z którymi zmienimy nasze mieszkania na wiosnę. Wybraliśmy kilka dodatków, które szczególnie wpadły nam w oko. 

Gramy w zielone
Wiosną w naszym najbliższym otoczeniu nie może zabraknąć zieleni. Ten kolor uspokaja, relaksuje, koi. W TK Maxx wypatrzyliśmy piękną szafkę, ciekawą lampę stołową, notatnik, wazon i osłonki na doniczki właśnie w tej barwie. Świeca o świeżym, cedrowym zapachu to strzał w dziesiątkę. 

Domowa dżungla
Żywe kwiaty w domu to czystsze powietrze i wiosenna atmosfera. Wszystkim domowym ogrodnikom przydadzą się stylowe ceramiczne osłonki, kwietniki, konewki i spryskiwacze do listków. 

Wielkanocne gadżety
W TK Maxx nie brakuje też typowo wielkanocnych dodatków. Jeśli szukacie czegoś specjalnie na te święta warto sprawdzić pastelowe talerze do jajek, zastawę w króliczki, czy słodkie figurki zajączków.

 

Werandowanie
Temperatura idzie w górę, a my dużo czasu zaczynamy spędzać w ogródkach i na balkonach. Tutaj też przyda nam się mnóstwo domowych gadżetów takich jak: poduszki, kosz na koce i pledy, świece, nowy zaparzacz do herbaty. Do sklepów TK Maxx trafią też stylowe karmniki dla ptaków czy donice ogrodowe. 

PS. Warto pamiętać, że dostawy w TK Maxx odbywają się aż kilka razy w tygodniu. Każda wizyta w sklepie to zatem szansa na zupełnie nowy asortyment. Na prezent szczególnie polecamy kartę upominkową Home Sweet Home. Kupicie ją we wszystkich sklepach (przy kasach) oraz na www.tkmaxx.pl. Ceny wybranych przez nas nowości znajdziecie w galerii pod zdjęciami.