Niewinni Czarodzieje 2.0 to restauracja, którą Kuba Wojewódzki otworzył wspólnie z Józefem Krawczykiem w zeszłym tygodniu. Lokal znajduje się na parterze budynku biurowego B4 w Elektrowni Powiśle i jest otwarty siedem dni w tygodniu. 

Jaki jest charakter tego wnętrza? Przede wszystkim loftowy, co wynika wprost z historii Elektrowni. Mamy tu zatem stary element sterowania instalacją z dziesiątkami przycisków (pełni rolę bufetu), industrialne, betonowe ściany, neon na przemysłowej kratownicy, lampy rodem z warsztatu i metalowe krzesła Tolix. Surowość tego stylu przełamują dodatki glamour - kryształowe żyrandole, pikowane, skórzane kanapy i klubowe fotele obite w niebieski aksamit. W środku znajdziecie również fotosy oczywiście z kultowego obrazu Andrzeja Wajdy - Niewinni Czarodzieje oraz . Kto to wszystko zaprojektował? Podobno sami właściciele!

Najbardziej nie Wajdowski obraz Wajdy. Opowiada o ludziach kochających określony styl życia – Modne restauracje, dobrą muzykę i żadnych zobowiązań. To credo naszego miejsca. - tak o lokalu opowiadał Kuba Wojewódzki.

Zajrzeliśmy też do menu restauracji. Za lunch ( na przykład bulion grzybowy ze śmietaną, smażonego okonia z fasolką i ziemniakami plus ciastko zbożowe na deser ) zapłacimy 32 zł., za grillowane krewetki z mlekiem kokosowym - 42 zł 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Już #wkrotce #otwarcie #niewinniczarodzieje2.0 @elektrownia_powisle #kubawojewodzki

Post udostępniony przez NIEWINNI CZARODZIEJE 2.0 (@niewinniczarodzieje) Cze 28, 2019 o 7:06 PDT