"Jesteśmy projektantami i gawędziarzami. Dociekliwi z natury wierzymy, że wsłuchując się w duszę nieruchomości i jej lokalizację, jesteśmy w stanie pięknie sformułować spójną narrację" - mówią o sobie. Martin i Jo to pasjonaci podróżujący przez całe życie. Tak dobrze zrozumieli na czym polega tworzenie wnętrz dla ludzi, że wszystkie ich projekty pozostawiają trwały ślad na wyobraźni zarówno mieszkańców, jak i gości. 

Martin Goddard and Jo Littlefair / www.goddardlittlefair.com

 

Remont Sheraton Grand Warsaw zaczął się 1 maja 2019, a skończył w październiku tego samego roku. Gala otwarcia nowych przestrzeni hotelu odbyła się 4 grudnia. W tym samym roku Jo Littlefair otrzymała tytuł dizajnera roku według Brit List

Serce hotelu

A inaczej lobby. To nowe jest naprawdę wyjątkowe - stało się przestrzenią dla inspirujących spotkań i doskonale odzwierciedla historię przenikających się w Warszawie kontrastów. Unikatowy wystrój lobby łączy różnorodne materiały w nowoczesny sposób, ponadczasowe wnętrza w odcieniach błękitu i beżu przetykane są niepowtarzalnymi dziełami sztuk - płaskorzeźba umiejscowiona w centralnej części z miejsca robi niesamowite wrażenie na wchodzących do hotelu gościach. 

inAzia 

 

Jedna z najpopularniejszych azjatyckich restauracji w Warszawie również przeszła wielką metamorfozę! inAzia kochana jest za niezobowiązującą atmosferę i genialne jedzenie, za które odpowiada tu Marcin Sasin, doświadczony znawca prawdziwych azjatyckich smaków. Przygotowane na specjalnym japońskim grillu Robata mięsa i owoce morza zachwycają najbardziej wyszukane podniebienia, a eleganckie wnętrza w kolorze koralu i morza podkreślają panująca tu orientalną atmosferę. My uwielbiamy ją także za wbudowane, wychodzące na kuchnię okna, które pozwalają podziwiać mistrzów przy pracy. 

Cucina Mia

Efektem renowacji jest także otwarcie włoskiej restauracji Cucina Mia pod przewodnictwem szefa kuchni Marcina Sasina. Mnóstwo naturalnego światła, subtelna mozaika zieleni, czerwieni i beżu, piękne tkaniny i unikatowa zastawa - to miejsce sprawi, że poczujecie się jak na wakacjach w Toskanii. Dodatkowo, charakteru wnętrzu dodaje nowoczesny mural lokalnej artystki Agaty Czeremuszkin-Chrut. Koniecznie spróbujcie tu makaronu paccheri!

W Cucina Mia znalazł się również tzw. Gathering Table, który zachęca gości do wspólnej pracy, jedzenia czy picia kawy - bardziej włosko się nie da! Stół został wyposażony w gniazdka, ładowarki indukcyjne i lampki biurkowe. Dodatkowo, w Cucinie została wydzielona przestrzeń sprzyjająca prywatnej atmosferze i zaprojektowana tak, by w spokoju odbyć rozmowę telefoniczną.

Nie możemy nie wspomnieć również o nowo otwartej Mezzono – restauracji, w której serwowane są jedne z najlepszych hotelowych śniadań w Warszawie. Jest jasna, przytulna i pełna kolorów, które sprzyjają dobremu rozpoczęciu dnia i sięgnięciu po jeszcze jedną porcję glutenu ;) 

Więcej zdjęć pięknych wnętrz Sheraton Grand Warsaw znajdziecie w naszej galerii>>