W okresie poprzedzającym Wielkanoc, poznański Stary Browar,  tradycyjnie  odwiedzają zastępy zabawnych długouchów. Duże i małe zające znaleźć można wszędzie - we wnętrzu galerii, przed wejściem a także w przylegającym do Starego Browaru - parku Dąbrowskiego. W tym roku figurki wystepują w dwóch kolorach: fioletowym i srebrnym. Tworzą efektowne kompozycje, które wprowadzają świąteczny nastrój i wzbudzają uśmiech na twarzy każdego odwiedzającego.

 Co ciekawe, wielkanocnego zająca ze Starego Browaru można zdobyć na własność. Już od 12 marca do sprzedaży trafią zające w klasycznym fiolecie i limitowanym srebrnouchym o wielkości 26 cm, a tydzień później będzie można nabyć zające 46-centrymetrowe.

 A co z "zającami-gigantami"? Już po raz trzeci Stary Browar zaprosił do wielkanocnego konkursu plastycznego dla przedszkolaków setki dzieci z pod-poznańskich gmin. Główną nagrodą w nim jest ponad 1,5 metrowy zając Starego Browaru dla zwycięskiego przedszkola. Takie wielkanocne trofeum to musi być coś!

GALERIA >>>