Wnętrze zaprojektowanego przez HOLA Design domu na północy Polski to połączenie nowoczesnego szyku z przytulnością. Kolorystyka? To głównie szarości, przełamane niekiedy czernią oraz beżem w odcieniu cappuccino. Ociepla ją drewno pojawiające się na podłogach i w meblach. Taka ograniczona paleta barw jest tłem dla gry światła i rozmaitych faktur w tym wnętrzu. Światło odbija się w elementach szklanych, lustrach czy polerowanych frontach mebli, czyniąc dom przytulnym. Spójną przestrzeń tworzą także pojawiające się w konsekwentnie w różnych pomieszczeniach elementy wspólne, jak efekt frezowania kamienia w strefie dziennej, czyli salonie, jadalni i aneksie kuchennym. 

Na oryginalne walory projektu „Wiatr od Północy” zwrócili uwagę także jurorzy konkursu European Property Awards. Dom został doceniony w kategorii „Interior Design Private Residence”. Uroczyste wręczenie nagrody architektom z HOLA Design nastąpi podczas gali w Londynie w drugiej połowie października. 

Szalenie cieszy nas ta nagroda. Regularność, z jaką nasza praca jest doceniana w konkursie European Property Awards, to dla nas duża motywacja do dalszej wytężonej pracy nad projektami domów i apartamentów naszych Klientów. Bardzo dziękujemy za zaangażowanie w prace nad tym projektem całemu zespołowi naszej pracowni – mówi Monika Bronikowska, współzałożycielka i współwłaścicielka Grupy Projektowej HOLA.