Nazwa Green Loft kojarzy się z modną miejską zielenią. Czy właśnie ten trend chcieliście uwypuklić w swoim obiekcie?
Połączenie prostoty z zielenią daje nam uczucie świeżości i przytulności. Naszym celem było stworzenie miejsca, w którym nasi goście będą czuć się swobodnie. Ściana stworzona z setek pięknych roślin tworzy niepowtarzalny klimat. Towarzystwo kwiatów uspokaja i dodaje uroku każdej chwili spędzonej w naszym lobby.

Czy prostota zawsze równa się wygodzie?
Prosta forma wnętrza w naszym wypadku zdecydowanie się sprawdza. Duże, przestronne pokoje z gustownym wnętrzem spełniają oczekiwania gości tworząc klimat sprzyjający udanemu wypoczynkowi. Cisza i spokój pozwalają zregenerować się przed kolejnym aktywnym dniem w Trójmieście.

Co jeszcze wyróżnia Wasz obiekt?
Zdecydowanie widok. Nasz obiekt jest zlokalizowany na wzgórzu w otoczeniu Trójmiejskiego Parku Krajobrazowego z przepięknym widokiem na Gdyński Port. Poranna obserwacja zatoki, wieczorna gra świateł nocnego miasta i statków wywołują ogromne wrażenie na naszych gościach, którzy często do nas wracają, aby ponownie nacieszyć oko tym krajobrazem.

Jakie są potrzeby turystów odwiedzających Gdynię?
Zdajemy sobie sprawę z kluczowych wymagań podczas szukania noclegu. Głównymi z nich są lokalizacja i cena. Nasz hotel znajduje się w strategicznym punkcie miasta, co zapewnia łatwość przemieszczania się po całej aglomeracji, a niska cena i bezpłatny duży parking w parze z otrzymywanym komfortem tworzy atrakcyjne miejsce dla turysty.

Hotel w Gdyni to dobry pomysł na biznes?
Zapotrzebowanie noclegowe w Gdyni rośnie od kilku lat. Dostrzegliśmy potrzebę stworzenia nowoczesnego miejsca noclegowego w standardzie Bed & Breakfast. Apartamentowiec położony w pobliżu centrum miasta oraz Obwodnicy Trójmiasta i do tego korzystniejsze ceny niż w tradycyjnych hotelach – takiej opcji do tej pory w Gdyni brakowało.

Redzkie atrakcje w cenie gdyńskiego hotelu. Skąd pomysł na taką współpracę?
Aquapark Reda jest częścią spółki w skład której wchodzi nasz hotel Green Loft oraz zlokalizowany w Aquaparku Green Village. Pozwala dzielić się doświadczeniami oraz zapewniać nocleg większym grupom turystów, którzy przyjeżdżając do Gdyni mogą skorzystać z oferty Aquapark Reda, takiej jak piękne sauny, zjeżdżalnia z rekinami czy też poczuć tropikalny klimat na basenach.

Czego jeszcze możemy spodziewać się w przyszłości?
Naszą ofertę stale wzbogacamy o kolejne udogodnienia. W najbliższym czasie planujemy oddać do użytku nowoczesną salę konferencyjną oraz mniejszą szkoleniową.  Pierwsza będzie pozwalała na organizację spotkań firmowych oraz eventów tematycznych na ponad 150 osób, druga zaś mniejsza, do 20 osób, sprawdzi się idealnie na specjalistyczne szkolenia.