Mieszkanie, do którego wpadamy dziś z szybką wizytą to niewielka kawalerka w samym sercu Warszawy, na ulicy Senatorskiej, nieopodal Placu Teatralnego. Wnętrze zostało zaprojektowane przez pracownię Decoroom z myślą o wynajmie krótkoterminowym. Aranżacja? Coś pomiędzy stylem klasycznym, a nowoczesnym. Mamy tu więc sztukaterie i drewniany parkiet. Jest też nowoczesne lustro (optycznie powiększa przestrzeń) przy wolnostojącej wannie i współczesne oświetlenie. Ale główną rolę zdecydowanie odgrywa tu błękit. Niebieskości mamy w aneksie kuchennym, części dziennej i łazience.

Wielofunkcyjna strefa 

Główna przestrzeń (około 20m2) pełni wiele funkcji – łączy w sobie kuchnię, jadalnię, sypialnię oraz… pokój kąpielowy. Naprzeciwko szerokiego łóżka z dekoracyjną, metalową ramą została umieszczona wolnostojąca wanna Riho Inspire. Ścianę za nią zdobi wspomniana już wcześniej kompozycja z luster. Granicę tego „salonu kąpielowego” wyznaczają płytki marki Vives z ozdobnym wzorem. Pośrodku pomieszczenia, pod oknem znalazło się miejsce na mały stolik wraz z jadalnianymi krzesłami. W aneksie kuchennym zastosowano nowoczesną, minimalistyczną zabudowę, która pozwala w pełni wykorzystać potencjał przestrzeni. 

Łazienka

Toaleta jest nowoczesna i dobrze zorganizowana. Po prawej stronie umieszczono dyskretną zabudowę, w której powstała strefa przechowywania. Ściany i sufit pokryto niebieską farbą, nawiązując do pozostałej części mieszkania. Dodatkową ozdobę stanowią sztukaterie oraz dekoracyjne akcenty w postaci złotych lamp.