To tak naprawdę ostatnia ostatnia chwila, żeby zarezerwować czas na to wyjątkowe wydarzenie w świecie designu. W tym roku podczas Warsaw Home będzie można obejrzeć osiągnięcia ponad 600 wystawców na 120 tysiącach metrów kwadratowych. Do tego organizatorzy przygotowali wyjątkowe wydarzenia towarzyszące targom, a także wykłady ikon designu z całej Europy. Zeszłoroczną edycję targów odwiedziło 64 tysiące osób, szacunki na 2018 rok wskazują liczbę 90 tysięcy gości.

Gwiazdy na targach
W tym roku zaproszeni goście reprezentują siłę designu włoskiego, słoweńskiego, angielskiego i polskiego. Takie nazwiska jak Giovannioni, Dixon, Zupanc, Zięta, Konieczny to nazwiska pokazujące kreatywność i siłę Europy. Skalę i siłę wydarzenia zauważają też i doceniają prestiżowe międzynarodowe organizacje – od tegorocznej edycji partnerem Warsaw Home jest największa na świecie platforma wyposażenia wnętrz Architonic.

Wydarzenia towarzyszące 
W tym roku w czasie targów Warsaw Home będzie można uczestniczyć w czterech dodatkowych wydarzeniach: 
Design Forum –prezentacje, panele dyskusyjne, warsztaty i prelekcje;
Poland Design Festival – młodzi projektanci wnętrz, designerzy, studia projektowe będą prezentować swoje osiągnięcia;
Archi Day – specjalna strefa dla architektów, będą się tu odbywać wykłady, debaty i panele dyskusyjne;
Pomagamy Urządzać – program stworzony przez Polskie Centrum Architektury Wnętrz, w ramach którego będzie można między innymi skorzystać z bezpłatnych konsultacji architektów.

Jesteśmy partnerem strategicznym tego wyjątkowego wydarzenia. Już 6 października w ramach Warsaw Home odbędzie siędebata ELLE Decoration, którą poprowadzi nasza redaktor naczelna, Małgorzata Szczepańska. Temat spotkania brzmi: „Przedmiot, ikona, wzornictwo – porozmawiajmy o wzornictwie”. Zapraszamy!

Targi Warsaw Home (Aleja Katowicka 62, Nadarzyn pod Warszawą)