Niecodzienna oferta

Ta informacja powinna ucieszyć wszystkie fanki serialu "Seks w wielkim mieście". Na portalu booking.com do wynajęcia pojawił się wakacyjny domek Sary Jessiki Parker w Hamptons (dokładnie w Amagansett na Long Island). - Cieszę się, że mogę powitać gości w tym małym domu przy plaży i mam nadzieję, że przytulna przestrzeń, którą stworzyliśmy w naszym domku w Hamptons, jest właśnie tym, co zalecił lekarz - pisze w ofercie gospodyni, serialowa Carrie Bradshaw. 

Wakacyjny domek Sary Jessiki Parker

Położony zaledwie kilka kroków od oceanu, uroczy wakacyjny domek Sary Jessiki Parker wybudowano w latach 40. XX wieku. Nieruchomość posiada ogród i ścieżkę prowadzącą nad wodę, która zapewnia łatwy i spontaniczny dostęp do jednej z najbardziej prywatnych plaż (to tylko dwie minuty spacerem z domku). Atrakcje we wnętrzu? Ceglany kominek, szafa z obuwiem wypełniona modelami z autorskiej linii aktorki, lodówka wypełniona ulubionymi przysmakami Sary Jessiki Parker, domowy barek (i koktajle!). Do dyspozycji gości jest też taras otoczony bujną zielenią (w tym hortensjami zasadzonymi w donicach). - Chcemy, aby nasi goście poczuli się jaku siebie w domu, więc niech nie wahają się zrzucić butów, niech korzystają z w pełni zaopatrzonego baru i podziwiają nasze meble i dodatki vintage, które zebraliśmy z mężem przez lata - podkreśla Sarah Jessica Parker

Jak spędzić weekend w domku Sary Jessiki Parker?

19,98 USD - tyle trzeba zapłacić za nocleg w domku gwiazdy. Cena, przyznacie, zachęcająca i jak się okazuje nieprzypadkowa. W 1998 roku swoją premierę miał serial "Seks w wielkim mieście". Rezerwacji trzeba dokonać przez booking. Gdzie tkwi haczyk? To jednorazowa akcja. Dostępny jest tylko jeden termin pobytu (od 26 do 28 sierpnia), a na rezerwację trzeba polować już dziś o 12:00 czasu wschodnioamerykańskiego. Goście w momencie zameldowania muszą mieć ukończone 21 lat.