Prosta, ale z odpowiednią dozą romantyzmu. Tak Mango opisuje swoją najnowszą kolekcję dla domu pełną rustykalnych akcentów. Jaki jest wiosenno-letni dom od hiszpańskiej sieciówki? To  wiejskie siedlisko, typowa hiszpańska hacjenda z kamienną podłogą, surowym tynkiem na ścianach, starym, drewnianym stołem i ławami, które brały już udział w niejednym garden party. Tutaj czas płynie swoim powolnym rytmem wyznaczanym przez porę dnia i prace w ogrodzie.

Nowa kolekcja Mango HOME

W kolekcji Mango HOME znajdziemy przede wszystkim tkaniny idealne nie tylko do wiejskiego domu: pościel, ściereczki, ręczniki, serwetki, obrusy, poszwy na poduszki, kuchenne rękawice. Wśród wzorów zdecydowanie dominuje kratka Vichy w ciemnej zieleni albo w zgaszonej czerwieni i brązach. Wśród tekstyliów są też kremowo-białe tkaniny z haftowaną, niebieską lamówką. Do tego drewniane deski do krojenia, brązowe, kamionkowe miseczki i szkło idealne na letni kompot albo po prostu na wodę. Naszą uwagę przykuł tekstylny organizer na rozmaite domowe "przydasie" (sprawdzi się na przykład przy lustrze jako miejsce do przechowywania gumek do włosów, scrunchie, szczotek, spinek i grzebieni).

Osobną kategorią są piżamy i domowa odzież. Tu w oko wpadł nam szczególnie kraciasty komplet z haftami na dużym kołnierzu, ale są też spokojniejsze zestawy bez wyrazistych wzorów. 

_________

W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy.