Chociaż współpraca Visionnire Home i warszawskiej Galerii Heban trwa już od kilku lat, to dopiero teraz Eleonore Cavalli, współwłaścicielka i dyrektor artystyczna marki zdecydowała się na otwarcie ekskluzywnej przestrzeni wystawienniczej Visionnaire Home Warsaw. 

Markę Visionnaire Home założył Leopold Cavalli. Zarządzając rodzinną firmą IPE Cavalli, która od lat zajmowała się produkującą mebli,  postanowił wraz z siostrą Eleonore stworzyć coś zupełnie nowego. Rodzeństwo miało klarowną wizję swojego przedsięwzięcia i stąd też wzięła się nazwa marki - Visionnaire Home.

Kluczem do sukcesu okazał się proponowany przez nich  tzw. wnętrzarski “total look". W ofercie Visionnaire Home znajdziemy na wskroś luksusowe projekty do wszystkich pomieszczeń uwzględniając meble, podłogi, zabudowę kuchenną, tekstylia a nawet wyposażenie łazienek. Filozofia marki odnosi się do nowego sposobu urządząnia wnętrz, nie przez pryzmat konkretnego produktu, ale jako kompleksowa wizja pewnego stylu życia, który jest odzwierciedleniem upodobań i gustu. 

Takie rozwiązanie musiało znaleźć swoich zwolenników, zwłaszcza wśród rzeszy ekscentrycznych milionerów. Visionnaire Home obecnie działa w ponad 50 krajach z siecią kilkunastu salonów firmowych m.in w Mediolanie, Bolonii, Bari, Baku, Pekinie, Kiszyniowie, Moskwie, Stambule, Kairze, Shenzhen, Guanzhou, Shunde,  czy Ho Chi Minh. Produkty Visionnaire Home są również dostępne za pośrednictwem gęstej sieci wysokiej klasy salonów meblowych posiadających ofertę wielu marek luksusowych. W Polsce partnerem godnym włoskiego giganta okazała się właśnie Galeria Heban.

I tak, od października, klienci odwiedzający Galerię Heban mogą przenieść się do świata wnętrzarskiego luksusu przez wielkie "L". Prace nad uruchomieniem showroomu Visionnaire Home Warsaw trwały prawie rok. Aranżacją wnętrza zajęło się biuro projektowe Muc&Scott Interiors. Efekt okazał się imponujący- idealnie skrojony na miarę nieco ekscentrycznych, ale niewatpliwie imponujących kolekcji włoskiej marki.

tekst: Anna Chwalińska