Na wszystkich, którzy szukają oryginalnych pomysłów i chcieliby uniknąć sztampowych rozwiązań wnętrzarskich, czeka nowość, której nie można przeoczyć.

Choć marka istnieje na rynku od lat, można z czystym sumieniem stwierdzić, że nowe Vinotti ze starym ma niewiele wspólnego. Nie świadczy o tym tylko nowe logo. Wystarczy zajrzeć choćby do flagowego salonu w warszawskiej Domotece, by znaleźć się w miejscu, które wypełnione jest niespotykanymi nigdzie indziej meblami i akcesoriami z najodleglejszych zakątków świata.

Niektóre z produktów dostępne są tylko w kilku egzemplarzach. A dla osób ceniących niepowtarzalność, zdarzają się nawet unikaty.

Właściciel marki Vinotti, prywatnie i zawodowo wielki pasjonat wnętrzarstwa i designu, podróżuje po świecie i osobiście wybiera tylko najbardziej wyjątkowe meble i akcesoria, pilnując jednocześnie, by wykonane były z największą starannością i tylko z najlepszych materiałów.

Oferowane meble i akcesoria charakteryzuje wyjątkowa dbałość o szczegóły. Dlatego nie są to produkty, które cieszą oko tylko z daleka. Wystarczy dokładniej się przyjrzeć by zauważyć, że w ich wykonanie włożono mnóstwo pracy i serca. Drobne szczegóły ucieszą wymagających, a jakość wykonania gwarantuje wieloletnie użytkowanie.

Nowemu Vinotti daleko jest do sklepu oferującego po prostu kilka różnych kolekcji mebli. Przekona się o tym każdy, kto odwiedzi sklep, który został zaaranżowany w taki sposób, by inspirować do odważnego i kreatywnego łączenia różnorodnych mebli z oryginalnymi dodatkami, które nadają wnętrzom wyjątkowego sznytu.

Jeżeli ktoś chciałby stworzyć wnętrze, które wyrazi jego indywidualny styl, a do tego chciałby mieć pewność, że nikt inny nie urządzi swojego mieszkania tak samo, warto by udał się do Vinotti. Oferta marki tworzona jest z myślą o najbardziej wymagających klientach, którzy nie boją się wyróżniać i wyprzedzać lokalnych trendów.

Jeżeli więc zamierzacie tchnąć w Wasze wnętrza odrobinę wyjątkowości i niebanalności, pora odwiedzić Vinotti i odkryć ten sklep na nowo. Zapewniamy, że nie będziecie żałować.

 

Salon meblowy Vinotti
Domoteka (HomePark Targówek)

ul. Malborska 41, Warszawa

Znajdź nas na Facebook