Aspen w Kolorado

Amerykańskie miasto Aspen w stanie Kolorado powstało jako osada górnicza. Teraz to ogromny ośrodek narciarski - tzw.  Aspen Snowmass, w którego skład wchodzą Aspen Mountain, Aspen Highlands, Buttermilk i Snowmass. Swoje domy ma tu więc wielu miłośników białego szaleństwa. Fanami kurortu są też Tommy Hilfiger i jego żona, modelka Dee Ocleppo. Para wcale nie zamierzała sprzedawać nie tak dawno kupionej nieruchomości położonej przy stoku na trasie narciarskiej Little Nell na Aspen Mountain. W zeszłym roku za swój dom w Aspen zapłacili blisko 31 milionów dolarów. Jednak oferta 50 milionów dolarów, którą złożył nowy właściciel, przekonała ich do sprzedaży.

Dom w Aspen Tommy'ego Hilfigera

Wielopoziomowy dom ma salon z kominkiem, kuchnię z jadalnią, siedem sypialni, osiem łazienek, do tego okna sięgające od podłogi do sufitu, dzięki którym można podziwiać zapierające dech w piersiach zachody i wschody słońca w Aspen. Wśród udogodnień jest winda, którą można dostać się z jednego piętra w rozległej posiadłości na kolejne. Inne atrakcje? Bez wątpienia domowe SPA wyposażone w wannę z hydromasażem, prysznic parowy oraz piękne patio i taras z grillem pod chmurką. Styl tego wnętrza? Charakterystyczny dla górskich rezydencji. Jest tu więc sporo drewna (podłogi, boazeria, meble), naturalnego kamienia, miękkich tkanin, a wszystko to w ciepłych odcieniach: brązach, beżach, zgaszonej czerwieni. 

___________
W ELLE.pl na co dzień informujemy Was o trendach, stylu życia, rozrywce. Jednak w tym ciężkim czasie część redakcji pracuje nad treściami skupionymi wokół sytuacji w Ukrainie. Tutaj dowiecie się jak pomagać, sprawdzicie gdzie trwają zbiórki i przeczytacie co zrobić, aby zachować równowagę psychiczną w tych trudnych okolicznościach: pomoc dla Ukrainy