Timothee Chalamet kupił dom

Timothee Chalamet zazwyczaj dzieli swój czas między rodzinny Nowy Jork, a Los Angeles. Aktor znany między innymi z produkcji Tamte dni, tamte noce, Ladybird i The French Dispatch postanowił ostatnio trochę mocniej zapuścić korzenie na zachodnim wybrzeżu (aktualnie pracuje nad kolejną częścią cyklu Diuna). W Beverly Hills Timothee Chalamet kupił dom, który wcześniej należał do modelki Kate Upton. Cena? 11 milionów dolarów. Rezydencja na zboczu wzgórza kryje się za wysokim murem. Na terenie sporego ogrodu znajdziemy kort tenisowy (miejsce należało też swojego czasu do Pete'a Samprasa, który lubił tu trenować), odkryty basen i strefę SPA. W centrum oczywiście wybudowany w latach 70. XX wieku dom.

Timothée Chalamet w kombinezonie bez pleców na Festiwalu Filmowym w Wenecji

Dom w  Beverly Hills

Biały budynek z szprosami w oknach i ciemnymi okiennicami ma ponad 500 metrów kwadratowych powierzchni. W środku znajdziemy cztery sypialnie, w tym apartament główny, dwa mniejsze apartamenty „rodzinne” i oddzielną sypialnię gościnną, dwie garderoby. Jest też przestronna kuchnia z masywną marmurową wyspą i najnowocześniejszymi urządzeniami, do tego kącik śniadaniowy i jadalnia. Udogodnienia obejmują także klimatyzowaną winiarnię (ze sporym zbiorem trunków) oraz salon z centrum multimedialnym (wielkość telewizora robi wrażenie) oraz stołem bilardowym.

Szyk w stylu wschodniego wybrzeża

Styl? Swobodna elegancja w amerykańskim wydaniu rodem z east coast. Mamy tu więc zatem białe ściany i sufity (z wyraźnym deskowaniem albo z krokwiami), podłogę z bielonego dębu, francuskie drzwi. Na białym tle mocniej odcinają się sofy i fotele w szarej i beżowej tapicerce. Do tego drewniane stoliki i komody, puszyste, szarobure dywany, czarne ramy obrazów . Uwagę budzi jedna z łazienek z białą boazerią, tapetą w obłoczki i stalową, wolnostojącą wanną. Nam do gustu przypadł chyba najbardziej ogromny, kamienny kominek w jednym z pomieszczeń. W połączeniu z kremowymi zasłonami, drewnem i wełnianym pledem tworzy miejsce idealne do relaksu. 

PS. A jeśli pokochaliście wnętrza willi z Tamte dni, tamte noce, to przypominamy, że dom z filmowego hitu nie tak dawno również wystawiony był na sprzedaż. Więcej informacji o tej rezydencji w Lombardii znajdziecie TUTAJ.

Timothée Chalamet jako bohater wszystkich możliwych dzieł sztuki