Pływające na morzu luksusowe wille z wieloma udogodnieniami i bajecznym widokiem nazwano dryfującymi konikami morskimi (The Floating Seahorse). Takie domy już wkrótce powstaną w Dubaju, a cumować będą tuż obok słynnego, utworzonego sztucznie archipelagu wysp w kształcie państw "The World".

Jadalnia z widokiem na podwodną faunę i florę, jacuzzi i leżaki na słonecznym pokładzie - to wszystko brzmi jak bajka, ale już niedługo stanie się realne. Developer Kleindienst Group zapewnia, że wszystkie elementy wystroju wnętrz przyszły właściciel będzie mógł wybrać sam, według własnego gustu, lub zdać się na styl projektantów.
Każda pływająca willa to ponad 4 tysiące metrów kwadratowych powierzchni i 3 pokłady. Mimo dużej, przeszklonej powierzchni The Floating Seahorse ma gwarantować prywatność. Ceny dryfujących domów zależeć będą oczywiście od standardu wykończenia, ale zaczynają się od 2 milionów funtów. Mimo, że cena jest wysoka, chętnych na podwodne mieszkania nie brakowała. Pierwsza pula domów rozeszła się niczym świeże bułeczki.