Z okazji naszych 20 urodzin przygotowaliśmy specjalny konkurs THE BEST OF ELLE DECO, w którym to Wy, nasze czytelniczki i nasi czytelnicy, wybieracie zwycięzców w 5 kategoriach. Dziś przedstawiamy wszystkich nominowanych w kategorii FOTOGRAF WNĘTRZ.

Budzik Studio - za tą nazwą kryją się Michał Przeździk-Buczkowski i Ola Buczkowska-Przeździk, fotograf i stylistka sesji. Jeden z naszych ulubionych twórczych duetów. Zapytani o hobby odpowiadają zgodnie: Praca, jedzenie, podróże - kolejność nieprzypadkowa.  

Hanna Długosz - absolwentka architektury na politechnice Warszawskiej fotografię wnętrz ma po prostu we krwi. Studiowała także na łódzkiej filmówce. Jej charakterystyczne zdjęcia rozpoznajemy po kilku kadrach. Możecie podziwiać je nie tylko na łamach prestiżowych magazynów, ale także na kartach specjalnie wydanych albumów.

Piotr Gęsicki - ponad 20 lat w branży i bogate portfolio to jego znaki rozpoznawcze. Na instagramie szukajcie jego zdjęć pod @fot_piotrgesicki - polecamy!

Yassen Hristov - absolwent fotografii na Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Fotografia wnętrz to jego konik od początku kariery zawodowej. W jego zdjęciach szczególnie lubimy światło i chcarakterystyczną kompozycję kadrów. 

Michał Mrowiec - to jedno z topowych nazwisk w branży. Jego okiem warto zerknąć na designerskie apartamenty, wnętrza zabytkowych kamienic i całkiem nowoczesną architekturę. Poza fotografowaniem kocha podróże. 

Pion Studio - ten fotograficzny duet rozpoczął działalność w 2014 roku. Tworzą go Basia Kuligowska i Przemysław Nieciecki, absolwenci fotografii na  Uniwersytecie Artystycznym w Poznaniu. Ważna jest dla nich nie tylko perfekcyjna dokumentacja przestrzeni, ale przede wszystkim czynnik ludzki, który przekłada się na klimat zdjęć. Prywatnie miłośnicy południa Francji i instagrama.

Zachęcamy do głosowania na Waszego faworyta TUTAJ. Czekamy na Wasze uzasadnienia. 20 najciekawszych wypowiedzi nagrodzimy zestawem upominkowym: Planner od marki Glam Creative oraz świeca Twinkle Candle. Swoje głosy możecie oddawać do 11.03.