Christmas by Westwing Collection

Wielkie odliczanie do Bożego Narodzenia zaczęliśmy kilka tygodni temu. To wtedy pokazywaliśmy Wam świąteczne propozycje od IKEA (wiemy, jak bardzo lubicie ich papierowe gwiazdy i zestawy do pakowania prezentów). Dziś czas na porcję tematycznych tekstyliów, tym razem z Christmas by Westwing Collection. To świetny wybór tkanin swoją kolorystyką i wzornictwem nawiązujących do stylistyki vintage i bardzo inspirujące zdjęcia. Nastawcie się na tradycyjne kolory (zieleń, czerwień, biel i odrobinę złota) oraz retro motywy. W kolekcji znalazły się poszewki na poduszki z uroczymi nadrukami tematycznymi, ale też ponadczasowe elementy, które z powodzeniem posłużą jeszcze długo po świętach, jak np.: Noelle, Scarlett, Linsay, Stirling czy Laia.

Tekstylia na Boże Narodzenie w tradycyjnym stylu

Jakie tekstylia na Boże Narodzenie znajdziemy w kolekcji na Westwingnow? Są wspomniane już powłoczki (z choinkami, haftem Christmas, wzorem z norweskimi gwiazdkami albo kraciaste), do tego koce i pledy, pościel (nasza ulubiona to cieplutka, flanelowa Linsay w kratę, niczym z zimowej chatki drwala). Nie mogliśmy też oprzeć się urokowi pościeli z perkalu Dina. To model w dawnym stylu ze słodką falbanką i pięknym haftem gałązki świerku. Stare i nowe tradycje, słodka nostalgia i zabawny zwrot: to właśnie uosabia nasza nowa kolekcja świąteczna.
- Chcieliśmy połączyć klasyczne świąteczne kolory, takie jak czerwień, zieleń i biel z uroczymi pastelami, takimi jak jasny róż, baby blue i szałwiowa zieleń. Fantazyjne nadruki i detale, takie jak małe pompony i frędzle oraz piękne przeszycia sprawiają, że tekstylia wyróżniają się na tle innych i natychmiast wprowadzają Cię w świąteczny nastrój. Najlepsze na koniec – wszystkie pościele i poduszki dekoracyjne są idealne do mieszania i dopasowywania, aby nawiązać do stylu vintage, który jest główną inspiracją tej kolekcji - wyjaśnia Alexandra Tobler, dyrektor kreatywna Westwing Collection.