Marka Normann Copenhagen to kwintesencja duńskiego wzornictwa. Swoje portfolio opiera na użytkowych projektach do domu: meblach , oświetleniu, tekstyliach i akcesoriach wnętrzarskich. Ich wspólnym mianownikiem jest to co najważniejsze  w skandynawskim wzornictwie -  prosta ale piękna forma, najwyższa jakość materiałów i oczywiście funkcjonalność. Od pewnego czasu duńska firma zajmuje się  realizacją aranżacji przestrzeni publicznych, tak jak w przypadku nowej strefy lounge na kopenhaskim lotnisku. 

Atelier Relaxium bo tak został nazwany ten projekt został zaprojektowany tak, aby na twarzach podróżujących wywołać emocje. Główną rolę odgrywa tu kolor. Poszczególne części tej strefy zostały zaaranżowane w różnych barwach i ich odcieniach tak aby odwoływały się do nastroju i potrzeb swoich gości. Dla każdego coś miłego... Subtelne zielenie i błękity zachęcają do relaksu, ale też pomagają się skupić, oranże i żółcie pobudzają do działania, czerwienie i purpury działają energetyzująco i sprzyjają kontaktom interpersonalnym. 

Cała przestrzeń została wyposażona sprzętami Normann Copenhagen. Do dyspozycji podróżujących są m.in. komfortowe sofy Rope czy krzesła Form. Pufy z kolekcji Circus dostały blaty z transparentnego tworzywa i są teraz sprytnymi stolikami - pomocnikami. Ciekawym "smaczkiem" są  słynne lampy Bell, które do tej pory występowały w  bieli i szarości, a na lotnisku w Kopenhadze można podziwiać niemal we wszystkich kolorach tęczy. 

Piękna i dobrze zaprojektowana przestrzeń bez wątpienia podnosi jakość życia, a w tym przypadku jakość podróży. Kopenhaskie Atelier Relaxium spełnia swoją funkcję w stu procentach. Dodatkowo zachwyca i to tylko wielbicieli skandynawskiego wzornictwa.