Już teraz rusza nabór na TRŁ Zima! / Targi Rzeczy Ładnych / 5-6 grudnia - największą, najbarwniejszą, najbardziej różnorodną i najpopularniejszą doroczną edycję TRŁ! Jak zawsze w pierwszy weekend grudnia odbędą się targi aż z 270 znakomitymi wystawcami. W Centrum Praskim Koneser będą czekały na Was: najlepszy polski DESIGN (meble!, ceramika!, tekstylia!) i PRINT (plakaty! ilustracje! notesy!), ale też fantastyczne produkty WELLNESS i EKO oraz ROŚLINY I KWIATY i inspirująca strefa z produktami dla DZIECI!
 
Po raz drugi na imprezie pojawi się strefa specjalna ELLE Polska. To oznacza, że w budynku Filtracja pojawią się wyselekcjonowane marki z biżuterią modą i kobiecymi akcesoriami! To jedyny raz w roku, kiedy właśnie takie produkty prezentowane są na Targach Rzeczy Ładnych w dedykowanej przestrzeni.
 
Od dziś do 5 października ekipa TRŁ czeka na zgłoszenia wszystkich marek i projektantów biżuterii, mody i akcesoriów dla kobiet, którzy chcą pokazać się najlepszej warszawskiej (i nie tylko!) publiczności w strefie ELLE na TRŁ ZIMA! Wystarczy wypełnić formularz zgłoszeniowy i wybrać "strefa ELLE"
 
https://targirzeczyladnych.pl/form/zima2020/
 
Wyniki naboru na TRŁ ZIMA! już 8 października.
 
Oczywiście na TRŁ ZIMA! organizatorzy będą przestrzegali wszystkich zaleceń sanitarnych i dołożą wszelkich starań, by wizyta na TRŁ ZIMA! i TRŁ KATOWICE! była dla wszystkich - gości i wystawców - bezpiecznym i komfortowym doświadczeniem. Na wrześniowych TRŁ FRESH! i TRŁ PRINT udało się to doskonale.