Targi Plakatu 4 grudnia

W niehandlową niedzielę 4 grudnia do Warszawy wraca największe plakatowe wydarzenie w Polsce! Targi Plakatu odbędą się w Domu Towarowym Braci Jabłkowskich oraz w sklepie online. 4 grudnia Warszawa ponownie na jeden dzień zostanie stolicą plakatu. W zabytkowych przestrzeniach warszawskiego Domu Towarowego Braci Jabłkowskich odbędzie się targowe spotkanie z najlepszymi grafikami, ilustratorami i galeriami plakatu w Polsce. Oprócz najzdolniejszych plakacistów, kolekcjonerów i autorów wielkoformatowych ilustracji i grafik, będzie można zakupić - w prezencie dla siebie lub bliskich - także kalendarze, artbooki i niezwykłe gadżety.

Na 3 kondygnacjach budynku przy ulicy Brackiej 25 będzie można oddać się szaleństwu plakatowych zakupów i odwiedzić specjalne strefy partnerów wydarzenia. Specjalnie z okazji targów swój sklep na jeden dzień otworzy Przekrój - na jego stoisku będzie można kupić wszystkie okładki, które ukazały się od 2016 roku, archiwalne okładki Tygodnika Przekrój w postaci plakatów, specjalną kolekcję limitowanych grafik oraz kalendarze, kubki i puzzle z ilustracjami Zbigniewa Lengrena i Daniela Mroza. Na Targach Plakatu nie może zabraknąć Strefy ASUS! W nawiązaniu do kategorii
konkursowej MY (R)EVOLUTION ASUS przygotuje swoją strefę VR, która przeniesie Was w inny wymiar. Będziecie również mieli okazję przetestować laptopy marki, a po tych wszystkich emocjach odpocząć w strefie chilloutu.

Targi Plakatu

Targi Plakatu to największe w Polsce wydarzenie skupiające polskich twórców, dzięki którym plakat powrócił do łask oraz do wnętrz urzędów, biur i domów. Odbywa się od2012 roku.Jeśli nie możecie być w stolicy 4 grudnia, nic straconego! W dniach 4-20 grudnia prace artystów kupicie także online, na platformie https://targiplakatu.pl/sklep.
Organizatorzy zapraszają też na webinary z marką ASUS, które poprowadzą zaproszeni eksperci.

Gdzie?
Warszawa, Dom Towarowy Braci Jabłkowskich ul. Bracka 25 oraz na platformie targiplakatu.pl/sklep
Kiedy?
4 grudnia 2022 w godzinach 11:00-19:00 (Warszawa) 4-20 grudnia 2021 (online)
WSTĘP 10 zł, bilety do kupienia na miejscu