Pierwszy hotel grupy Nobu Hospitality w Polsce założonej przez Nobu Matsuhisę, Roberta de Niro oraz Meira Tepera otworzy się już 3 sierpnia w Warszawie. Nobu Hotel Warsaw znajduje się przy ulicy Wilczej. Architektonicznie to mieszanka Art Deco istniejącego budynku (niegdysiejszego Hotelu Rialto, którego początki sięgają lat 20-tych zeszłego stulecia) z nowym, super nowoczesnym skrzydłem. Udane połączenie jest zasługą polskiej firmy architektonicznej Medusa Group oraz kalifornijskiej Studio PCH. 

Wnętrza Nobu Hotel

Hotel zaprasza gości do  117 pokoi, przestrzeni konferencyjnych i eventowych, klubu fitness oraz kultowej Nobu Restaurant & Café (restauracja otworzy się chwilę wcześniej, bo już 17 lipca, oparta jest na nowatorskiej kuchni szefa Nobu odznaczającej się wykorzystaniem produktów wysokiej jakości). Pokoje urządzone zostały w różnych stylach od klasycznego do supernowoczesnego, nawiązującego do dynamicznego rozwoju Polski. Goście sami mogą wybrać styl, który idealnie odpowiada ich gustom. Jednakże każdy z nich emanuje spokojem z nutą japońskiego designu. Apartamenty z nowoczesnego skrzydła wyposażono w okna sięgające od podłogi po sam sufit, dzięki czemu oferują wspaniały widok na panoramę miasta lub okolicę. We wszystkich częściach wspólnych hotelu znajdują się nowoczesne dzieła polskich twórców z Jankilevitsch Collection.

Marka założona przez Nobu Matsuhisę, Roberta De Niro i Meira Tepera prowadzi działalność na pięciu kontynentach. Pod jej szyldem funkcjonują 43 restauracje i 12 hoteli (między innymi w Miami, Londynie, Barcelonie i Manili).