Metalowy organizer - kratka sprawdzi się idealnie jako tablica lub moodboard w kąciku pracy. Wygląda może nieco surowo i przemysłowo, ale spokojnie dopasuje się do różnych wnętrz, także tych bardziej glamour. Tym bardziej, że tablice kratki występują w różnych kolorach. Najpopularniejszy jest oczywiście czarny, ale widzieliśmy też organizery różowe, żółte i złote.
Co zazwyczaj wiesza się na takich organizerach? Ulubione zdjęcia, pocztówki, karteczki z inspirującymi cytatami. Niektóre z tablic mają specjalne uchwyty albo półeczki dające możliwość eksponowania ulubionych czasopism, książek. Dzieci często trzymają tam ulubione zabawki lub drobne akcesoria w rodzaju paczki kredek, nożyczek do papieru itp.

Czy tablica kratka nadaje się wyłącznie nad biurko? Pewnie, że nie. W pracowni Rosa Chains widzieliśmy je nad kuchennym blatem i wyglądały naprawdę świetnie. Według nas taki organizer sprawdziłby się jeszcze w przedpokoju (miejsce do odwieszania kluczy) czy kuchni (planowanie tygodnia, jadłospis, lista zakupów, ulubione przepisy). Macie takie tablice? Co na nich zawieszacie? A może wykonaliście je sami z kratki, którą można kupić w markecie budowlanym? Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach!