Mieszkanie w Wilanowie, które dziś odwiedzamy ma niewiele ponad 50 metrów kwadratowych powierzchni. Dzięki zmianom jakie w pierwotnym planie deweloperskim wprowadziła projektantka Aneta Dudek z Naboo Studio stało się komfortową i przestronną przestrzenią idealną dla pary. 

Strefa dzienna

W strefie dziennej mamy niewielki aneks kuchenny z białą zabudową. Tuż obok stanął stół z IKEA zestawiony z ciemnozielonymi krzesłami Yoki. Niedaleko projektantki z Naboo znalazły miejsce na mobilny biokominek wolnostojący marki Kratki, model Whiskey. To urządzenie opalane biopaliwem, które można stosować dosłownie w każdym wnętrzu bez konieczności podłączania go do komina. Przy kominku znalazła się szara sofa, dywanu typu shaggi i stoliki kawowe, naprzeciwko szafka rtv. Ozdobą tej części mieszkania jest elegancka szara ściana ze sztukaterią. 

Strefa prywatna

Za to w sypialni na pierwsze skrzypce gra tapeta Serseia z oferty marki Wonderwall z fragmentem obrazu olejnego - holenderskiej martwej natury z okresu Złotego Wieku. Na jej tle ustawiono łóżko z tapicerowanym zagłówkiem i niewielkie metalowe stoliki holenderskiej firmy Zuiver w roli szafek nocnych. W całym mieszkaniu na podłodze położono panele marki Quickstep w odcieniu naturalnego dębu. Łazienka, mimo że liczy zaledwie5,5 metra kwadratowego jest bardzo funkcjonalna. Obok kabiny prysznicowej przewidziano wnękę na szafę gospodarczą z pralką. Całość ukryto za taflą grafitowego lustra.