Lodówko-zamrażarka LG V+ pojawiła się na rynku niedawno, a już zdążyli pokochać ją fani stylu życia w duchu „zero waste”. To zaawansowany model, bogaty w innowacyjne technologie. Jedną z nich jest LINEARCooling™, która obniżając wahania temperatury we wnętrzu lodówki pomaga na dłużej utrzymać świeży wygląd i smak przechowywanych w niej produktów.

Kolejną wartą uwagi technologią jest DoorCooling+™. Opiera się ona na systemie specjalnych otworów, które wytwarzają kurtynę powietrzną w momencie, kiedy zamkniemy drzwi urządzenia. Dzięki temu temperatura powietrza w środku szybciej wraca do pierwotnego poziomu, a więc urządzenie skuteczniej chłodzi swoją zawartość. To z kolei przekłada się na dłuższą świeżość produktów i mniejsze zużycie energii. Lodówko-zamrażarka LG V+ została również wyposażona w specjalną komorę FRESHBalancer™, w której za pomocą specjalnego suwaka możemy regulować optymalną wilgotność dla warzyw i owoców, co zapobiega ich przedwczesnemu wysychaniu. Z kolei komora FRESHConverter™ utrzymuje idealne warunki przechowywania mięsa, ryb i warzyw.


To jednak nie jedyne zalety tej lodówko-zamrażarki. Od marca tego roku zmieniły się etykiety energetyczne, a marka LG kładzie duży nacisk na efektywność swoich urządzeń w tym aspekcie. Korzystając na przykład z modelu V+ możemy w całym okresie użytkowania lodówki zaoszczędzić nawet ponad 1000 zł¹. Niech więc wyższa cena wyjściowa nie będzie przeszkodą w zakupie. To wybór, który się zwróci. Dodatkowym atutem modelu LG jest wysoka niezawodność i trwałość urządzenia, które zostały potwierdzone aż 10-letnią gwarancją producenta na inwerterową sprężarkę liniową.

Do listy zalet lodówko-zamrażarki LG V+ należy dopisać także optymalne działanie przy jednoczesnej cichej pracy. Liniowa, inwerterowa sprężarka generuje hałas na poziomie 36 dB, podczas gdy szept to około 30 dB. Jest więc tak cicha, że ledwie usłyszysz jej pracę. To rozwiązanie idealne do otwartych kuchni, kawalerek lub biur, także tych domowych. Zapewne docenią je również rodzice małych dzieci.

Lodówko-zamrażarka LG V+ nie tylko została wyposażona w zaawansowane technologie, które gwarantują zachowanie świeżości produktów na dłużej, ale jest też niezwykle elegancka. Jej minimalistyczny design oraz ciemny matowy kolor doskonale wpiszą się w wystrój każdego pomieszczenia, niezależnie od stylu, w jakim zostało urządzone. 

Projektanci marki LG zadbali również o wygodę użytkowania. W swoim wnętrzu lodówko-zamrażarka skrywa m.in 2-częściową składaną półkę, znacznie ułatwiającą przechowywanie dużych i wysokich produktów, takich jak soki czy garnki. Jest także osobna półka na wino, która pozwala na leżakowanie aż 5 butelek jednocześnie. 

Zostając przy temacie wygody, nie sposób nie wspomnieć o aplikacji LG ThinQ™, która umożliwia zdalne zmienianie ustawień lodówki, co jest niezwykle przydatne zwłaszcza w okresie wakacyjnym. Niezależnie od tego, gdzie aktualnie przebywasz, za pomocą smartfona i aplikacji LG ThinQ™ możesz zdalnie dostosowywać ustawienia temperatury lodówki do aktualnych potrzeb. 

Świeżość produktów na dłużej, wysoka efektywność energetyczna, cicha praca, minimalistyczny i elegancki design, a to wszystko z możliwością zdalnego sterowania z Twojego smartfona – taka właśnie jest nowa lodówka z zamrażarką na dole marki LG. Chcesz odkryć więcej jej zalet? Przekonasz się o nich w trakcie użytkowania!

 

¹  Nawet 1100zł oszczędności w okresie użytkowania produktu. Założenia: Koszt 1 kWh energii 0,76 PLN, Okres użytkowania 15 lat. Koszt energii elektrycznej dla modelu LG GBB92SAVCN – 1960 PLN, roczne zużycie energii 172 kWh, dla modelu GBB72MCDMN 3066 PLN, roczne zużycie energii 269 kWh.