Okres przedświąteczny jest równie przyjemny co męczący. Czesto zabiegani, w natłoku spotkań mamy coraz mniej czasu aby przygotować na święta dom i kupić podarunki dla najbliższych. W takiej sytuacji zakupy w  TK Maxx wydają się rozwiązaniem niemalże idealnym. Sieć oferuje ogromny wybór produktów idealnych na prezenty, domowych dekoracji, a także ozdób na świąteczny stół. Bez problemu można tu znaleźć prezent dla każdego i w każdym przedziale cenowym.

Do prezentowych standardów należą zapachowe świece w ozdobnych osłonach, piękne notesy, skórzane akcesoria, specjalne świąteczne zestawy i całe mnóstwo mniej lub bardziej przydatnych, ale zawsze cieszących oko bibelotów. Wytrawni poszukiwacze mogą upolować także coś unikatowego - rękodzieło z różnych stron świata, ręcznie malowaną ceramikę, albo drobiazg sygnowany nazwiskiem znanego projektanta w bardzo okazyjnej cenie.

W okresie przedświątecznym w TK Maxx zawsze znajdziemy elementy zastawy stołowej i tekstylia, które sprawią że świąteczny stół będzie wyglądał wyjątkowo. Spotkamy je zazwyczaj w sąsiedztwie świątecznych dekoracji: choinkowych ozdób, bombek, stroików, wieńców, wstążek, pozytywek, szkalnych kul z "padającym śniegiem" czy efektownych lampionów. 

Co ciekawe, do TK Maxx dostawy trafiają aż kilka razy w tygodniu i to do samych Świąt.  Zakupy tam to zawsze doświadczenie jedyne w swoim rodzaju – za każdym razem odwiedzając sklep można odkryć coś wyjątkowego! 

tekst: Anna Chwalińska