Jesień ze swoimi długimi i chłodnymi wieczorami to doskonały czas na to, by w domu rozpalać świece i cieszyć się ich blaskiem oraz aromatem. Startujemy więc z naszym nowym cyklem "Świece zapachowe". Na pierwszy ogień idą dziś świeczki w czarnych słojach. Dlaczego takie? Czerń jest uniwersalna, elegancka i pasuje do wielu wnętrz. Oto co dla Was znaleźliśmy w sklepach internetowych, butikach i popularnych sieciówkach. 

Naszym najnowszym odkryciem są świeczki z czarnym woskiem w szklanych słoiczkach od Candly. Pięknie pachną, a do tego każda ze świec opatrzona jest zabawnym lub po prostu miłym hasłem.
W H&M HOME również znajdziecie czarne świeczki, w dodatku w bardzo dobrych cenach.
Świec Diptyque raczej nie trzeba nikomu specjalnie przedstawiać. Nie są tanie, za to zapachy mają bajeczne, a ich aromat dość długo utrzymuje się we wnętrzu. Do naszej galerii wybraliśmy limitowane edycje w czarnym szkle.
Le Petit Trou to wprawdzie marka bieliźniarska, ale tak się składa, że właśnie świece ma także w swojej ofercie. Ich kompozycję zapachową cydru, ambry i białego piżma znajdziecie w naszej galerii.
Do naszj kolekcji czarnych świeczek dorzucamy jeszcze te z Parks London, Leżę Pachnę oraz ekskluzywne świece Baobab