Ekspercka współpraca

Soczyste kolory, błysk i jakość - to wszystko wyróżnia najnowszą kolekcję Signum będącą efektem współpracy dwóch marek Rosenthal i Swarovski. Każdy element kolekcji ceramiki stołowej to oddzielny projekt dyrektor kreatywnej marki Swarovski - Giovanny Engelbert. Za jego realizację odpowiadają eksperci od porcelany z firmy Rosenthal. 

- Ta kolekcja to nowy sposób na upiększenie sobie życia. Lubimy przyozdabiać się biżuterią, ale czerpiemy również radość z tej zabawnej i jednocześnie eleganckiej kolekcji, wzbogacając o nią swoje życie i sprawiając, że i ono staje się piękniejsze - podkreśla Giovanna Engelbert, Dyrektor Kreatywna marki Swarovski. 

SIGNUM od Swarovski x Rosenthal

W kolekcji znajdziemy talerze duże i deserowe, filiżanki z podstawkami (do kawy i herbaty), dzbanki, cukiernice i mleczniki. Autorzy tej dekoracyjnej ceramiki zamknęli w niej magiczne chwile radości a do tego zaakcentowali spuściznę i wieloletnią tradycję rzemieślniczego kunsztu obu firm. Znaki szczególne? Ośmiokąt, inspiracja wiedeńską secesją, kryształy i cztery kolory: róż, zieleń, żółty i błękit, które można dowolnie ze sobą łączyć. Są też złote łabędzie tak charakterystyczne dla marki Swarovski i delikatne złote dodatki. Od projektu, przez dobór kształtów, przez nadruki, aż po nanoszenie delikatnych i ręcznie malowanych detali dekoracyjnych — każdy z tych etapów jest dowodem na kunszt i doświadczenie obu firm. Kolekcję Swarovski x Rosenthal można kupić w sieci, w sklepach stacjonarnych pojawi się w lipcu 2022 roku.