Suntago Park of Poland we Wręczy obok Mszczonowa to największy zadaszony park wodny w Europie. Przy jego budowie duże znaczenie miały wiedza i doświadczenie Unternehmensgruppe WUND, który od 1998 roku z sukcesem realizuje podobne projekty w Niemczech.

Atrakcje w Suntago Wodny Świat

Na co mogą liczyć goście? Na kąpiele w basenach termalnych, sesje w saunach tematycznych (na przykład egipskich, w stylu wikingów lub domku na Malediwach). Z wymienionymi saunami idealnie współgra Mont Blanc, czyli miejsce z temperaturą -12°C, gdzie można się natrzeć naturalnym śniegiem. Następnie można przejść do Koreańskiej Sali Wypoczynku, gdzie aromaterapia i kojąca muzyka wyciszą emocje i wprowadzą w stan medytacji. Ponadto park oferuje 30 zjeżdżalni (w tym najdłuższą w Europie). Na atrakcji Green Mamba na pontonie może mknąć jednocześnie do 4 osób. Jest też basen z falą, wodny plac zabaw dla najmłodszych - Pirates Playground, maszyna Surf-Air, która umożliwia surfowanie pod dachem (z instruktorem), rwąca rzeka i rzeka przygód.

W hali z basenami mamy mnóstwo palm (dokładnie 740 prawdziwych drzewek przywiezionych z różnych zakątków świata) i storczyków, są też oczywiście parasole i leżaki (dokładnie 4 tysiące sztuk). Dach basenu będzie można otwierać w ciepłe dni, goście będą zatem mogli cieszyć się słońcem. Na terenie obiektu znajduje się 5 restauracji, jedna kawiarnia i 5 barów. Dla gości, którzy chcą pozostać w tym tropikalno-wodnym świecie na dłużej przewidziano możliwość noclegu. Suntago Village to 92 w pełni wyposażone domki typu bungalow. Będą dostępne już od wiosny.Tutaj sprawdzicie ceny biletów do Suntago.