Ten nowy bar znajduje się w Poznaniu przy ulicy Wrocławskiej. W karcie drinków znajdziecie w zasadzie tylko jeden napój - wiśniówkę. Ale za to w jakim wydaniu i otoczeniu!

Twórcami projektu wnętrza Wiśniewskiego oraz identyfikacji wizualnej marki jest duet projektantów w składzie Rafał Kaletowski oraz Maciej Ryniewicz. Sam lokal już od początku zwraca uwagę przechodniów dzięki świadomie usytuowanemu w centralnym punkcie barowi oraz użyciu barwnych neonów, obok których nie da się przejść obojętnie (wisienki i "Nasze zdrowie"). Układ funkcjonalny oparto na symetrii. Sercem baru jest monolityczna lada regał, która swoją formą w luźny sposób nawiązuje do rozwiązań jakie występowały w aptekach z początku XX wieku. Wspomniany aptekarski sznyt odnajdziemy również w kształcie butelek serwowanego napoju i ich etykietach, czy żartobliwych cytatach znajdujących się w lokalu.

Nam najbardziej spodobał się tu zakątek ze ścianą w efektownych, granatowych kaflach i z czerwoną, pikowaną kanapą. Do stolików wraz z napojami podaje się tu kryształowe miseczki. To nie ozdoby albo popielniczki. Służą do odłożenia pestek z wiśni, które mogą się trafić w drinkach.