Dziś zaglądamy do wyjątkowej przestrzeni Lush Life w Turku niedaleko Poznania. Mieszczą się tu siłownia oraz salon odnowy biologicznej. Ich wnętrza zostały zaprojektowane przez architektki z pracowni MADAMA

Kluby sportowe i siłownie kojarzą się nam raczej z dość surowym i raczej niewyszukanym wystrojem. W Lush Life jest inaczej. Wnętrze jest stylowe i eleganckie, jednocześnie zaś nie pozbawione usługowego charakteru. Szatnia oraz część przeznaczona do ćwiczeń jest bardziej minimalistyczna. Dominują tu czerń i biel. Geometryczne wieszaki umieszczone w przebieralni pochodzą z firmy take me HOME, a jasna posadzka od Poliflor. Na siłowni również króluje biel okalająca ściany z imitacją cegły, które w tym przypadku przełamuje czarny sprzęt do ćwiczeń Hammer Strength. Uwagę przyciąga oświetlenie ledowe o ametystowym i niebieskim zabawieniu, dodatkowo wyznaczające podział na strefy cardio i siłową. 

W części spa znajdziemy za to millennial pink, designerskie konsole i lustra. Są tu także roślinne printy oraz dekoracyjne żarówki. Całość sprzyja wyciszeniu i relaksowi. Róż (w towarzystwie aksamitnych, ciemnych obić) mamy także w recepcji. Stoją tu także pikowane ławy w stylu glamour i jasne krzesła.  Obok znalazł się przytulny kącik zabaw dla dzieci.