Do Halloween zostało już niewiele czasu. Jeśli w ogóle planujecie kolację w mrocznym stylu i szukacie inspiracji do udekorowania stołu, to zdjęcia z naszej galerii na pewno się przydadzą.

Głównym symbolem Halloween jest oczywiście dynia. Nie oznacza to jednak, że dekoracja naszego stołu musi być koniecznie w pomarańczowym kolorze. Warzywa można przecież pomalować w zasadzie na dowolny kolor, który będzie pasował do wybranych przez nas motywów. W naszej galerii dynie są różowe, srebrne i złote. Opalizują i pięknie się mienią. Niewątpliwie ozdobą tego stołu jest także piękna zastawa - ręcznie zdobiony serwis Victoria od Fyrklövern. Biel porcelany zdobiona jest tu subtelnym dekorem wijącym się niczym wstęga. Skontrastowano ją z ciemnym i ciężkim obrusem. Do tego dodano oczywiście pająki i pajęczyny.

Dla tradycjonalistów, którzy nie wyobrażają sobie Halloween bez czerni i koloru pomarańczowego w naszej galerii mamy kilka propozycji od ZARA HOME i H&M HOME. 

Jeśli macie ochotę na jeszcze więcej haloweenowych inspiracji i pomysłów na efektowne dekoracje to koniecznie kliknijcie TUTAJ i TUTAJ.