Jeśli zamiast robić zakupy online wolicie towar najpierw obejrzeć na żywo, dotknąć i poczuć jego fakturę, to mamy dla was dobrą wiadomość. Klub zakupowy WESTWING otworzył właśnie swój pierwszy sklep w Centrum Handlowym Arkadia w Warszawie. Kolekcje w sklepie zmieniają się nawet kilka razy w miesiącu. Część towaru dostępna jest tylko w limitowanej liczbie, zdarzają się także pojedyncze egzemplarze.

Chcemy, aby klienci mieli dostęp do zróżnicowanych i pasujących do siebie stylistycznie produktów – tak, jak na naszej stronie. Dlatego podzieliliśmy sklep na kilka stref. W każdej z nich prezentujemy meble i dodatki w wybranym stylu. Co dwa tygodnie wymieniamy jedną stylizację, a do pozostałych wprowadzamy nowe produkty. - mówi Marta Suchodolska, dyrektor kreatywna Westwing Polska.

Salon jest duży i wszystkie przedmioty są dobrze wyeksponowane. Teraz znajdziecie w sklepie meble i akcesoria w czterech stylach: bardzo kolorowym, karnawałowym glamour; zimowym scandi; alpejskim chalet; klasycznej elegancji. Specjalnie dla Was pobuszowaliśmy trochę między półkami. Nasze ulubione produkty to świeczniki z toczonego drewna, szklane gablotki i puzderka na biżuterię, miedziane lampy i świece znanej marki Parks London.

Jeśli chcecie zobaczyć co jeszcze znajdziecie w sklepie Westwing, koniecznie obejrzyjcie zdjęcia z naszej galerii i instastories na naszym instagramie. Zapraszamy!