Wybór komfortowych mebli, a zwłaszcza sofy do salony to nie lada sztuka! Trzeba wziąć pod uwagę jej wielkość, kształt, materiał wykonania i dodatkowo dobrać elementy jak fotele, poduszki, stolik kawowy. By tworzyły zgrabną całość i pozwalały na pełnię relaksu tworząc naszą prywatną strefę komfortu, musimy przejrzeć dokładnie oferty producentów i zdecydować się na stylowe, przytulne i wygodne meble wypoczynkowe.

Jednym z pomysłów na urządzenie salonu jest wybór sofy w kolorze. Kolorowa sofa nada mu lekkości i świeżości, stanowi doskonały, pobudzający element. Intensywna barwa dostarczy nam codziennej porcji radości, energii i endorfin.

Kolor możemy wybrać spośród całej palety barw, gdyż producenci oferują już niezliczoną ilość wersji tej samej kanapy, a jeśli jesteśmy przywiązani do swojego starszego, sprawdzonego modelu sofy, możemy wykorzystać tkaniny dekoracyjne i przywrócić za pomocą nowego obicia lub pokrowna nowy blask temu najczęściej używanemu meblowi. 

Natomiast jeśli obawiamy się intensywnego koloru sofy, dobrym pomysłem będzie zastosowanie barwnych poduszek, które możemy łączyć w dowolne kombinacje kolorystyczne, dodawać i zmieniać ich ułożenie. 

Sofa w kolorze - galeria>>