13 października br. odbyło się oficjalne otwarcie showroomu BOZZA ze strefą ZAJC w Warszawie. Nowa przestrzeń znajduje się na Dolnym Mokotowie, przy ulicy Józefa Piusa Dziekońskiego 3, co ciekawe wybitnego, polskiego architekta i konserwatora zabytków.  Otwarcie wspólnej przestrzeni to duże święto obu marek. Byliśmy patronem tego wydarzenia. Showroom zaprojektował Adam Pulwicki wraz z zespołem pracowni PULVA.

Showroom BOZZA - miejsce inspiracji i dobra energia

Zarówno firmie BOZZA, jak i marce ZAJC zależało na tym, by zaprezentować się w Warszawie w wyjątkowy sposób. Stworzyć miejsce, w którym architekci wnętrz, wszyscy poszukujący materiałów wykończeniowych czy wysokiej klasy wyposażenia do domów i miejsc publicznych będą mogli znaleźć je w jednym miejscu. To przemyślana przestrzeń, która inspiruje i zapewnia dobre warunki do przeglądania, porównywania i selekcjonowania rozwiązań. 

Drogi naszych firm połączył Adam Pulwicki. Szybko okazało się, że między nami przepływa dobra energia i mamy tę samą perspektywę patrzenia na design, dlatego w naturalny sposób połączyliśmy bliskie sobie światy w jednym showroomie – mówi Justyna Zajc, współwłaścicielka marki ZAJC. Podobnego zdania jest Jacek Dubiel, współwłaściciel BOZZA. Podkreśla, że obie firmy doskonale się uzupełniają, i że dla obu tak samo ważna jest jakość i otwartość polegająca na umiejętnym odczytaniu potrzeb rynku i wychodzeniu im naprzeciw. – Co prawda jesteśmy obecni w Warszawie już od lat i zajmujemy się wyposażaniem wielu inwestycji, ale wcześniej trudno było obcować z oferowanymi przez nas markami kompleksowo, spotkać się z naszymi koncepcjami estetycznymi i inspiracjami. Teraz można tego w pełni doświadczyć w naszym showroomie – komentuje Jacek Dubiel.

Design przede wszystkim

Przestrzeń ma ułatwiać wybór materiałów, urządzeń i rozwiązań w oparciu o wyselekcjonowane próbki płytek, tapet, winyli LVT, drewna oraz urządzeń wyeksponowanych w przejrzysty i harmonijny sposób. Znajdziemy tu produkty i kolekcje odpowiadające na estetyczne upodobania klienta, który poszukuje dobrej jakości i designu najwyższej próby. Na miejscu obejrzymy kolekcje armatury i ceramiki łazienkowej włoskich marek. Znalazła się tu również jedna z najefektowniejszych kuchni ZAJC – z wyspą w całości wykończoną naturalnym kamieniem, modna garderoba-witryna oraz panele ścienne wykończone szlachetnymi fornirami.

Komfortowe miejsce pracy architektów

Showroom BOZZA to przede wszystkim przemyślana pod kątem funkcjonalnym wzorcownia. Ma pomagać dopasować elementy układanki tworzącej projekt wnętrza. Temu sprzyja czytelny podział showroomu na strefy. Jedną z nich jest specjalna przestrzeń pracy architektów wyposażona w wygodne stoły, przy których można stworzyć unikalny moodboard, spotkać się z klientem czy popracować nad projektem. W tym służą pomocą profesjonaliści z firm BOZZA i ZAJC. 

www.bozza.pl

www.zajc.pl