Sezon nad Wisłą w Warszawie to nie tylko lato. Zimowe spacery brzegiem rzeki także mają w sobie wiele uroku. Teraz można je dodatkowo połączyć z wygrzewaniem się w saunie i to takiej z widokiem na plażę i wodę. Pierwsza w Warszawie sauna z widokiem na Wisłę rozpoczęła właśnie swoją działalność. Cieszymy się, że przestrzeń nad rzeką wciąż zmienia się na lepsze.

Łaźnia jest zlokalizowana na Bulwarze Flotylli Wiślanej, tuż obok klubokawiarni Rejs. Mieści się w kontenerze morskim obłożonym drewnem. Do sauny wchodzi się przez szatnię z szafkami na ubrania. Trzeba oczywiście skorzystać z prysznica. Wnętrze sauny pomieści maksymalnie 6 osób. Nie jest to więc duże pomieszczenie, natomiast z pewnością gwarantuje ciekawe widoki na rzekę, plażę, Stadion Narodowy, most Łazienkowski i Poniatowskiego. W środku mamy charakterystyczne drewniane półki i olbrzymie okno. Lustro weneckie zapewnia prywatność - spacerowicze nie mogą podejrzeć gości korzystających z ciepłych kąpieli.  

Sauna nad Wisłą, fot. Anna Liminowicz


Oto garść przydatnych informacji dla tych z Was, którzy chcieliby z nadwiślańskiej atrakcji skorzystać:

  • Sauna jest do dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 15-22, sobota/niedziela 12-22 (ostatnia godzina wejścia to 21)
  • Sesja w saunie trwa godzinę
  • Koszt to 30 zł za grupę 1-3 osoby, 4-6 osób zapłaci 60 zł.
  • Sesję w saunie rezerwuje się w klubie Rejs (mailowo lub osobiście)
  • Istnieje możliwość wypożyczenia ręcznika. Depozyt wynosi 20 zł.

Sauna nad Wisłą, fot. Anna Liminowicz